leia.mnau

Neznáte někdo tu písničku?

Potřebuju pomoct najít jednu písničku. Už si nepamatuju melodii, ale jeden čas (tak pět, šest let zpátky) to pořád hráli ráno na nově… a v klipu byli kreslení človíčci. Netuší někdo?

Odpovědi
cochee

Aspoň jsi mohla napsat, jestli česká nebo cizí… tak z hlavy mě napadá Moby – Why Does My Heart Feel So Bad?, ale takových klipů bude asi spousta, Moby má ještě minimálně dva-tři další kreslené a minimálně dva animované.