aloevera5

Neznáte někdo tohle telefonní číslo?

Už týden mi někdo volá z tohoto telefonního čísla +420389005146. Když to zvednu, nikdo se mi neozve. Když volám zpátky, volané číslo neexistuje. Již jsem po něm pátrala na googlu a vypadá to, že nejsem sama, že toto číslo volá vícero lidem.

Na netu jsem pouze našla informaci, že by mělo patřit CITI BANK, ale v této bance účet nemám a myslím si, že je to blbost. Popřípadě, že by mi někdo ze Citi Bank chtěl vnutit nějakou půjčku, ale to by asi nepokládal, když to zvednu a začal mi něco vnucovat.

Pokud toto číslo někdo znáte nebo se Vám dovolal a představil, dejte mi prosím vědět. Díky. Vrtá mi to dost hlavou.
Doplňuji:
Zmetci. Díky Chudst

Nejlepší odpověď
chudst

http://www.kdo­volal.net/3890051­46/

Ano, i ostatni maji s timto cislem problemy: podle toho, co pisi, se jedná o nabídku „výhodné úvěrové karty“ CityBank.

Mate-li s tim problem (coz urcite mate), zavolejte primo na CitiBank a zeptejte se je na to: http://www.ci­tibank.com/czech/c­onsumer-banking/czech/ban­kovnictvi/tele­fonni.htm – anebo nahlaste cislo vasemu operatorovi.

Další odpovědi
terry

Aspoň víš číslo. Mě v sobotu volalo neznámé číslo ve 23 hod ! A když jsem to zvedla, bylo ticho a v přijatých hovorech ani nebylo.

A karta CITI je dobrá, pokud platíš v termínu !