Neznáte někdo pointu historky, kterou Vojtíšek Dyk nedovypráví divákům ve filmu „Ženy v pokušení“ ?

Odpovědi
Conchus

Žádná pointa neexistuje. Kdyby existovala, tak by se ztratil vtip celého dialogu

bolak

A co je to za historku?

lidi povězte, neskrejvejte to předemnou…

anonym

Viděl jsi ten film? Předpokládám, žeano. Nedávno šel opět v TV. Tam napřed u táboráku začne Dyk vyprávět vtipnou historku, ale někdo mu do toho vpadne, později ji v soukromí podkroví žádán Lenkou Vlasákovou aby ji dořekl a on spustí, ale končí to záběrem na chalupu zvenku a je jen slyšet huronský smích.

bolak

neviděl :) nějak mě to minulo,,, ale myslel sem že když povíš část historky, že pointu uhodnu :)

Nebo bys to mohla vyhlásit jako soutěž. Napsat zde začátek historky a nechat ostatní aby doplnili jak to asi bude končit.

Ten film asi není podle knihy co? Že by se to dalo vyčíst tam…