Cooldan456

Neznáte někdo nějaký přiběh (nemusí být dlouhy) ale na ponaučení Kdo jinemu jámu.Jak se z lesa. Ješte jeden v popisu.

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu až se ucho utrhne.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Tak dlouho podváděl při psaní domácích úkolů, až dostal 5!!!

Dlouhé to není a ponaučení z toho plyne 🙂

Další odpovědi
anonym

Povím to vtipem. Učitelka se ptá dětí co budou dělat až dospějí. Pepíček praví: až budu velký budu chlasta rum a š… děvky. Dostal poznámku, kterou měl doma nechat podepsat. Otec Pepíčka zmlátil až mu udělal monokl. Ráno se učitelka ptá od čeho to má a Pepíček ji to vysvětlil a učitelka je ptá: a jaké z toho plyne poučení ? Pepíček ji odpoví: budu chlastat kofolu a honit si .....

arygnoc

Kto druhému jamu kope, je hrobár.
Kto druhému jamu kope, je na brigáde.

Jak se do lesa volá, tak z lesa přijde hajnej a rozbije ti hubu.

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až voda dojde.
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se dojde pro pivo.