Lorrien

Neznáte někdo nějaký film v angličtině, v němž je mluvená angličtina srozumitelná??

Klidně jich může být i víc. Vždycky jsem narazila na nějaký film s mumlanou (pravděpodobně americkou) angličtinou, nebo tam byly příliš odborné výrazy (dokumentární filmy), anebo to byl horor.
A neměl by to být muzikál… :) Děkuji moc za návrhy. ;)

Odpovědi
KdoSiOdJinud

Seriály: Futurama, How I met Your mother, BigBang theory (i když tu je hodně odborných názvů :) )

SonsyMite

V trileru na Muže v černém 3 jsem slyšel AJ možná až příliš srozumitelnou, takže i celý film Mans in black 3 by měl být taky takový. Harry Potterové jsou taky srozumitelné.