Baruš-lolli

Neznáte někdo nějaký dobrý horor?

Zdravím.
Chtěla jsem se vás zeptat,jestli byste mohli doporučit,nebo respektive znáte nějaký horor na způsob Pach krve nebo Hory mají oči. NECHCI DUCHAŘINU. Prostě aby tam byly vraždy,krev,ale žádné paranormální jevy.
Předem děkuji :))

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít odkaz, snad si z doporučených hororů některý vyberete.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=horor

Další odpovědi
venkovan

Průjezd v pondělí ráno Prahou, výlet po D1 do Brna, pohled na moje konto.
To ostatní jsou jen smyšlenosti scénáristů.

BANAN93

pach krve

Damiana

Zkus Texaský masakr motorovou pilou nebo Jeepers Creepers.
Myslím, že se tam dost „putuje po červené“…:-)

Natty*

Masakr motorovou pilou :DD To jsem se přitom nasmála!!!

briketka10

a já zase co koukaj na sport mě to uklidňuje !!

kablik

nesnáším lidi co holdují hororům, fuj

venkovan

Proč bys je nesnášel.
Pokoukají a když se natěší, tak ven v noci bez plen v trenýrkách či kalhotkách nevylezou. Nebo v noci neusnou, přes den ve všem vidí nebezpečí atd.
Když si uvědomím jak musí scénáristi být stupidní, že kolikrát napíší a režiséři s herci nahrají doslova nelidské scény, tak se divím, že je někdo nezavře do blázince.