dagry

Neznáte někdo nějakou vychytávku na to, aby se mi nezamotávaly řetízky na krku?

Neznáte někdo nějakou vychytávku na to, aby se mi nezamotávaly řetízky na krku? Včera jsem si koupila schválně silnější řetízek a stejně se ten tenší zamotává do toho silnějšího.

Nejlepší odpověď
oskar

Nosit jen jeden.

Další odpovědi
ivera45

Zdravím tento problém řeším každý den , už jsem spíše uvažovala ,že budu nosit jenom ten nejkratší a bude pokoj

ReHu

Také jsem nosila 2 a když mě nebavilo ustavičné rozmotávání, zredukovala jsem je na 1.

FOG

Asi se maji radi.

zmrzlinka

Zkus pouze jeden retizek je to i hezci nez ovesena jako ...........

dagry

Už když jsem otázku psala, tak mi bylo jasné, že se najde pár jedinců co mi napíšou „nos jen jeden“… a vidím, že jsem to trefila. Ale děkuji, asi se zas k tomu jendomu vrátím, jak tomu bylo doposud.

Jaja007

Dobrý den, nemusíte nosit jen jeden našla jsem vychytávku na aliexpresu. Řetízky se zapnou pod sebe a nezamotají se 😉 bohužel se sem nedají přidat fotky najděte si mne na fb na mesengeru vám pošlu fotku jak to vypadá… mějte se.