HAX4ZOR

Neznáte někdo nějakou dobrou hru Multiplayer s přítelkyní ? .

Potřeboval bych poradit :) S přítelkyní se občas nudíme Filmy už nás moc neberou a tak nás napadlou si občas zahrát nějakou dobrou Multiplayer hru :) Tudíš je má přítelkyně náročná a nechce hrát LOL . DOTU . COD2 . Heartstone :) .Potřebuju nějakou jako hru ZOO TYCOON :) .. Něco prostě dobrého :) .. Děkuju všem ;)

Nejlepší odpověď
led

Hrať hry je možné aj bez počítača. Vedia byť aj nápaditejšie a nemusíte pri tom ani sedieť doma. Čím to je, že naši predkovia sa nenudili a pri tom nemali ani len obyčajný počítač…

Další odpovědi
(O_o)

Me nejvic bavil Minecraft je bezkonkurencni

setapouch

Neznam. Mozna prave proto, ze nehraju hry. V dusledku cehoz ani neznam ani nudu s pritelkyni