Pé.ju.ška

Neznátě někdo nějakej dobrej film, kde hraje .....

Kde hraje někdo s těchto: Miley Cyrus, Angelina Jolie, Eric Dill, David Boreanaz, James Masters nebo Allyson Hannigan?

Nejlepší odpověď
Damiana

S Angelinou se mi docela líbili Narušení a Gia.

Další odpovědi
ondra07

Znám jenom zmíněnou Angelinu. A od ní se mi líbí Mr. and Mrs.Smith a Cizinec.. Cizinec je skvělý, tam hraje s Johnnym Deppem.
Kdybys nevěděla, co si pustit, tak zavítej na osobnosti.cz a tam napiš svojeho oblíbence/oblí­beňkyni.. a uvidíš sama, co tam všechno bude :)

Miwi

S Angelinou bych určitě doporučila už zmíněného Cizince a pak třeba i Salt. Film s Davidem Boreanazem jsem neviděla ani jeden, ale koukala jsem na seriál Angel, kde je straašně sexy! :D koukni sem: http://filmogra­fie.osobnosti­.cz/david-boreanaz – třeba tam něco zajímavého najdeš.