Avatar uživatele
janek66

Neznáte někdo nějaké mazání na unavené,uchozené nohy které by pomohlo a přitom „nesmrdělo"hlavně "kafrem“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, BEAES před 4909 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Já mám ráda krém z DM – jmenuje se to Balea Fuss Butter, zelenožlutá krabička, snad 80 korun, voní moc příjemně po grepu a mátě.
Jinak mi ale přijde, že na unavený nohy se dá naplácat skoro cokoli, i indulona – ony myslím oceněj hlavně to vmasírovávání kré­mu…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Dobré jsou i gely s výtažkem z kaštanu, dobré je si ho dát do lednice, pěkně unavené nohy osvěží, také je dobré si nohy mazat před spaním.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

kupte si mazání je z kaštanu a výtažku vinného listu a je dobré i pro toho kdo má překrvené nohy a má křečové žíly -nohy to pěkně osvěží

od firmy KRAUTERHOF
Krém na nohy – Vinný list
je to bílý kelímek vyzkoušejte

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

http://img.na­dapenny.com/t20/103­19/nadap103550790­170232.jpgy používám aromateraupetickou koupelovou sůl na nohy a po koupely peogel na nohy.
Ten odkaz je nefunkční,tak se omlouvám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

Koňská mast Pferdebalsam

Ideálním přípravkem nejen na unavené nohy je koňská mast. Obsahuje výtažky z 25 bylin, mj. z kaštanu, které zmírňuje otoky, bolesti kloubů a svalů. Navíc má vícestranné použití – používá se i při artritidě, revmatismu, bolesti svalů a zad a pomáhá i při křečových žilách. Doma by vám zkrátka neměla chybět.

  • našla jsem na GOOGLU…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mad

Já mám osvědčený Lioton 100 000.Zabere pokaždé. Manža má křečové žíly a taky si ho nemůže vynachválit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek