janek66

Neznáte někdo nějaké mazání na unavené,uchozené nohy které by pomohlo a přitom „nesmrdělo"hlavně "kafrem“?

Nejlepší odpověď
Terryle

Já mám ráda krém z DM – jmenuje se to Balea Fuss Butter, zelenožlutá krabička, snad 80 korun, voní moc příjemně po grepu a mátě.
Jinak mi ale přijde, že na unavený nohy se dá naplácat skoro cokoli, i indulona – ony myslím oceněj hlavně to vmasírovávání kré­mu…

Další odpovědi
BEAES

Dobré jsou i gely s výtažkem z kaštanu, dobré je si ho dát do lednice, pěkně unavené nohy osvěží, také je dobré si nohy mazat před spaním.

hanulka11

kupte si mazání je z kaštanu a výtažku vinného listu a je dobré i pro toho kdo má překrvené nohy a má křečové žíly -nohy to pěkně osvěží

od firmy KRAUTERHOF
Krém na nohy – Vinný list
je to bílý kelímek vyzkoušejte

ten který je

http://img.na­dapenny.com/t20/103­19/nadap103550790­170232.jpgy používám aromateraupetickou koupelovou sůl na nohy a po koupely peogel na nohy.
Ten odkaz je nefunkční,tak se omlouvám.

Mili @

Koňská mast Pferdebalsam

Ideálním přípravkem nejen na unavené nohy je koňská mast. Obsahuje výtažky z 25 bylin, mj. z kaštanu, které zmírňuje otoky, bolesti kloubů a svalů. Navíc má vícestranné použití – používá se i při artritidě, revmatismu, bolesti svalů a zad a pomáhá i při křečových žilách. Doma by vám zkrátka neměla chybět.

  • našla jsem na GOOGLU…

Mad

Já mám osvědčený Lioton 100 000.Zabere pokaždé. Manža má křečové žíly a taky si ho nemůže vynachválit.