demenceee

neznate nekdo nazev filmu ?

Videla jsem asik v rijnu tohoto roku rano na NOVĚ jeden film. Byla to komedie trochu romanticka. Slo o tri zeny – byly kamaradky a vsechny byly latinsko americkeho puvodu. Film byl o jejich zivote, lasce atd. Ta jedna byla blondyna protoze se stydela za to ze je latinka a potom ke konci si adoptovala takovou snedou holcicku. Druha mela pritele, ktery s ni hrozne chtel mit dite ale ona kvuli sve kariere v praci nechtela. On s jeho tchyni na ni potom naraficili to, ze ji vzali prasky a cimsik je nahradili aby otehotnela :D Byla to takova komedie, nic moc, ale zajimal by me nazev. Predem diky
Doplňuji:
Bylo to ráno někdy v říjnu nevím kdy :(
Na to volání nemám kredit :D :(

Odpovědi
briketka10

nejlepší bude zavolat si přímo do Novy a spojovatelka tě nasměruje :
http://tv.nova­.cz/kontakty/

weric

A ráno nebo večer ? A ± jaký den ?