pája139

Neznáte někdo koňské tábory nebo soustředění do 3 500 Kč?

V červenci až srpnu
Doplňuji:
Okolí v středočeském kraji, na týden až 14 dní pro pokročilé.

Nejlepší odpověď
anonym

Jezdeckých prázdninových táborů se koná mnoho, snad několik v každém okrese nebo kraji.
K nějakému doporučení a vyhledání bys měla doplnit v jaké oblasti chceš na tábor, jak dlouhý by měl tábor být a stupeň výkonnosti v jezdectví (naprostý laik, začátečník, pokročilá…) .
Doplňuji:
Cena 3.500 Kč bývá tak za týdenní tábor. Doporučuji (ze zkušenosti) tento dvoutýdenní na Zmrzlíku (Borčice), platit lze ve splátkách a budeš tam určitě spokojená.
http://huculclub­.eu/html/tabor­.html