Avatar uživatele
david22

Neznáte někdo klip z 96 roku…

ženská hrála na klavír, u toho akvárko s rybičkami. Zpívala něco ve smyslu … „we are friendly“ (přesná si slova nepamatuju)

Dost dlouho se to drželo v hitparádě ESO, v půlce 90. let…
Doplňuji:
Tak poradí mi někdo ??

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? barnajka před 4352 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Asi jsem vedle jak ta jedle, ale jak jsi řekl ‚akvárko‘ a 90. léta, jako první jsem si vzpomněla na kapelu Imperio a písničku ‚Atlantis‘.
Dokonce by souhlasil i ten rok 1996, ale jestli má v klipu vystupovat nějaká ženština hrající na piano, tak to asi hledáš něco jinýho – v tomhle videu je totiž piano pouze slyšet, vidět ne :/
http://www.you­tube.com/watch?v=lg_szuz­GTwE

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Omlouvám se, ale bez více informací je velmi těžké identifikovat konkrétní píseň a videoklip z roku 1996. Skladba „we are friendly“ není dostatečně specifická, protože se může vyskytovat v mnoha písních. Pokud byste mohl poskytnout více informací o tom, jak zpěvačka vypadá, jaký styl hudby zpívala nebo jaké další detaily si pamatujete z videoklipu, mohl bych snad lépe pomoci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
david22

barnajka> není to ono, ale i tak díky za odpověď 🙂 Na rozdíl od tady bolaka jsi dala alespoň smysluplnou odpověď.

před 4352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

nicméně přiznejeme si to narovinu, obě odpovědi stály za prd :)
takže je to 1:1, resp. 0:0, protože nikdo nevyhrál, až na mé hyperego, které se opět o malilinko přifouklo

to že jsem mistr světa si vopravdu teda myslím:), a to že sem nejkrásnější bytost na webu je zase doloženej fakt, protože je to napsaný na internetu.

a já neodpovídal, ale pouze diskutoval (proto jsi mi taky nemohl dát za mou ozvěnu palec)

před 4352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

Tak já ještě popřemýšlím a zavzpomínám..a když mě něco napadne, doplním odpověď. Zatím mě ale nenapadá nic :)

Jo, a bolaka si nevšímej, on chudáček náš maličkej trpí chorobou zvanou ‚hyper ego‘ – myslí si, že je mistr světa.. dokonce se nazývá nejkrásnější bytostí na webu..
Neberme mu to, ať má taky nějakou radost ze života :))

před 4352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

je to chyták, v roce 1996 ještě neexitovala hudba

před 4352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

?????
Proč by v roce 1996 neměla existovat hudba ?

před 4352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

ajo, máš pravdu, asi existovala, moje chyba :))

né, chtěl jsem ti sem něco napsat, bylo mi líto že je tu tak prázdno…fakt že nekecám hele

HALÓ.......ALÓ­.........LÓ..­........ló…ó

vozvěna jako kráva co?

před 4352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

šubyduby Amerikááááá

a šubyduby Amerikáááááááááááá

před 4352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

to jen navazuji na tvé kravení

před 4352 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV