lensen

Neznáte někdo fígl na vyčištění spár v dlažbě?

Doplňuji:
Já jen doplním,že se jedná o dlažbu v kuchyní.
Zkoušeli jsme to tím savem,posrříkat a nechat působit tak 15 minut,kartáček vydrhnout,šlo to docela dobře

Nejlepší odpověď
mosoj

Horkou vodu , savo a kartáč.
Pokud nepomůže ani to, oscilační ( nikoli vibrační) bruskou odstranit spáru a vyspárovat znovu.

Další odpovědi
michael69

Pokud se nejedná o dlažbu z vápence,používají se prostředky s obsahem kyseliny fosforečné.

blezevec

já na zámkovou používám vapku:))

hanjimka

Používám na koupelnovou dlažbu nějaký prostředek na rez a vodní kámen.Většinou cif.Nastříkám na spáry kartáčkem rozetřu a nechám asi 10min. působit.Pak na kolena a starým kartáčkem na zuby drhnu.Je to dřina,ale ty spáry jsou jako právě udělané.