Klarisa

Neznáte někdo dobrého léčitele?

Hledám léčitele nebo léčitelku nejraději ze severomoravského kraje,ale může být i odjinud.Máte někdo zkušenosti s léčiteli,kteří opravdu pomohli?bojím se že narazím na podvodníka.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se obrátit na firmu Energy, která léči bylinnými přípravky. Stanoví je přímo pro Vás. Já navštěvuji tyto poradny v Olomouci (předtím v Bruntále) již několik roků. Musím říct, že „léčitelé“ napravili to, co pokazili lékaři. Je pravda, že léčení bylinkami je pomalejší, ale neznám nic lepšího. Na bylinné extrakty nedám dopustit.
Zkuste si přečíst citovanou stránku. Možná se potom rozhodnete. Najdete i adresy středisek v různých místech severní Moravy.

Zdroj: http://www.ener­gy.sk/cz/defau­lt.asp

Další odpovědi
Miroslavst

Neznám. A stejně tomu nevěřím. Jednou jsem viděl jak jeden pán léčil v práci bývalou spolupracovnici. Ona stála před ním a on za ní, měl předkročeno, obě ruce ukazovaly na ní a to byla léčba.
Když jsem to viděl, málem jsem se pos… smíchy.

rosa

Zkuste na http://www.po­radte.cz/
Dejte tam dotaz, myslím, že kdysi dávno jsem tam něco viděla, ale to může být tak rok 2006

Michal

Vaše obava je na místě.I Byliny ,čaje, mluva s pacientem se musí umět.Ale konkrétní jméno neznám.Přesto bych současně spolupracoval s lékařem.Znám jen pátera Ferdu.A to z vyprávění.

graviola

skuste 00421911540565