samicek333

Neznáte nějaký vzor na háčkované bačkůrky ve tvaru berušky?

Ahoj, potřebuju nějaký návod na háčkované bačkůrky ve tvaru berušky. Myslím, že kdyby to vypadalo nějak takhle: http://farm9.sta­ticflickr.com/8203/81­51260066_669ec­f987b.jpg
tak by to bylo super. Nebo nemáte nějaký svůj vlastní návod na beruškové bačkůrky?

Odpovědi
Conchus

Doporučuji tzv. hardangerskou výšivku. Má paní tak vyšila slavnostní ubrus, tak proč neaplikovat také na bačkůrky. Všechny holky v okolí ti budou závidět.