Zlatý

Neznáte nějaký učinný prostředek na .....

Zdravím! Neznáte nějaký opravdu účinný prostředek, který by vyčistil spáry mezi kachličkami? Kachličky máme v koupelně a když tam nateče voda třeba z vany, spáry zešedivý. Prosím o nějakou radu. Děkuji
Doplňuji:
To HebiG: vím, co myslíte. Teď ale taky nevím jak se to jmenuje :D. I tak díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Můžete ty spáry vyčistit též revem nebo fixinelou.Pozor at se toho nenadýcháte a mějte ochranné rukavice.

Další odpovědi:

Pokročilý

Doporučuji něco nechemického, osobně mám vyzkoušeno a při troše snahy a času, který tomu dáš jsou spáry jako nové!!!! Buď si půjč (např. v Bauhausu) nebo kup PAROČISTIČ. Věc, co z obyčejné vody vytvoří páru. Tou můžeš ty spáry vyčistit naprosto dokonale, růžová spára je zase růžová, a stojí tě to jen ten čas. Vodičky a podobné mně nefungovaly.

Zlatý

Jde to cistit bilou belici zubni pastou,nebo zkuste bily prasek na prani.

Pokročilý

ted nevm jak se to jmenuje,ale existuje na to takova tubicka s lepidlem a na ty cary mezi kachlickami prejedes a pak ti to lepdlo jakoby uschne ztvrdne a budes to mit zase bily .. vite co myslim?? a pouzivaji to zednici ...

Pokročilý

na nevim

Dobrý den,
jeden z výrobků na odstraňování vodního kamene ze spár je HG čistič spár nebo HG modrý hagesan. Pro načernalý povlak (plíseň) je určen přípravek HG odstraňovač plísně. Trochu drastičtější metoda je za použití HCl (kyselina chlorovodíková - solná).
Další, mojí moudrou babičkou vyzkoušený přípravek je Cillit Bang.

Zdroj: www.zeleneudoli.cz/hg-cistic-s par/d-55933/

Zlatý

milá jahůdko já na takové to věci používat práškové čističe jako je např:domestos písek,tomík na vany a i cilit bang

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Já jsem použil bílý cement, a celé to přespároval, Jen se to musí dobře vyčistit hadrem cement dost rychle schnul aby to nezůstalo na glazůře.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.