quentos

Neznáte nějaký trik na vyndání CD z krabičky, když tam za ten střed děsně pevně drží?

Mám obavu, abych mu neublížil, ale nechce ven :{/>
Doplňuji:
Byl jsem s ním za sestrou a poradila si, už je venku – vyřešila to mírným zatlačením na okraj CD směrem vzhůru (holt když to nešlo přes střed, muselo to jít přes okraj…). Ale opravdu jen mírným, aby se nevohnulo nebo nezlomilo. Třeba máte někdo ještě jinou, méně riskantní metodu.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Zatlačením palcem na středovou hvězdičku krabičky a mírným tahem za okraj disku by měl jít vysvobodit.

Další odpovědi
www

Čekám na odpověď jako ty, ten trik mne taky zajímá 😁
Vždycky zuřím a zatím to řeším mírným násilím (stejně jako tvoje sestra) a trpělivostí.

Drap

Vysypat celou krabičku

RomanP

CD nepoužívám vše mám na externích discích , Co se týče softwaru tak ten mám v obalech na 6 CD či DVD a tam je to tak jak psal Děda Louda stačí zmáčknout na střed a medium vyskočí ven.