ixpektix

Neznáte nějaký program pro záznamu obrazu a zvuku v PC ? Děkuji (prosím o přímý odkaz ke ztažení) 🙂

Neznáte nějaký program pro záznamu obrazu a zvuku v PC ? Děkuji (prosím o přímý odkaz ke ztažení) 🙂
_____________­________________________­______________________

A nějaký program pro stříhání hudby a obrazu ? Děkuji !!

Odpovědi
Denoušek

kup si webkameru

led

ak si zakúpite webkameru zvyčajne je k nej dodaný jednoduchý videoeditor.
Ja používam niekoľko od firiem Pinacle, VideoIpression, Magix, Mikrosoft
je toho veľa.
Odkaz na vyhľadanie free videoeditorov:
http://www.go­ogle.com/sear­ch?q=free+vide­o+editor&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&client=fi­refox-a&rlz=1R1GGLL­_cs___SK394#q=fre­e+video+editor&hl=cs&cl­ient=firefox-a&hs=ged&rlz=­1R1GGLL_cs___SK394&prmd=­ivns&lr=lang_cs&sa=X&e­i=1vcNTefaIZHLswbm0NjjDA­&ved=0CBcQuAE&fp=b758785­a565e03b9

anonym

strih hudby a videa ? Pinnacle Studio, Adobe Premiere nebo Apple FinalCut Studio …

více zde http://en.wiki­pedia.org/wiki/Lis­t_of_video_edi­ting_software

pouze na editaci zvuku zcela postacuje i zdarma dostupny Audacity