akcul123

Neznáte nějaký program na vyčištění počítače zdarma češtině?

Něco podobného jako je Slow-Pc fighter nebo Zrychlení počítače, ale aby to bylo zadarmo. A Ccleaner mi prosím neraďte.
Předem díky.

Nejlepší odpověď
www

Pokud neumíš vyčistit PC ani CCleanerem, těžko poradit, čím bys to zvládl ☹
Doplňuji:
Všechny tyto programy čistí jen zbytky, ale mnohem důležitější je, aby nebyly automaticky spouštěny kdejaké pitomosti, které uživatelé jaksi letmo a zcela zbytečně, nevědomky instalují !
Takže pokud se zbavíš tohoto, CCleaner v pohodě postačí 😁
Zkušenost

Další odpovědi
Quimby

Cclenaer je ale hodně dobrej, v čestině jiné asi nenajdeš.
Pokud můžeš, tak je nejlepší a častokrát i nejrychlejší přeinstalovat prostě systém.

ivzez

Co máte proti CCleaneru? Je v češtině, zdarma
a – pokud se v něm zbytečně „nevrtá“ – bezpečný.

Luxx

Glary Utilities

kajicek94

Advanced SystemCare