Jahoda

Neznáte nějaký program na komunikaci přes PC ????

Zdravím! Chtěla bych vědět, jestli existuje nějaký program na komunikaci pře PC?? Mám namysli něco jako je facebook, Skype nebo ICQ. Neznáte nějaký podobný program? Za Vaše návrhy předem moc děkuji. Hezký večer ;o)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Messenger přímo ve windowswch, ale nevím jak funguje ani kolik lidí ho používá-já teda ne.
Jo a ještě lidé.cz

Další odpovědi
pchuer

Otázka je, co vám nevyhovuje na Skype, ICQ nebo facebook.

Mike11

Ještě Twitter,Digg když si stahnes ICQ 7 je to tam vsechno a jeste si importujes kontakty

GangstaHelper

Nejlépe by bylo to označit pravým jménem IM Programy (instant mesaging – přímá komunikace).

Facebook zde ale nelze tak snadno zařadit!

Ve zdroji odkaz na seznam takových služeb (existuje i český překlad na wiki, ten je ale neaktuální)

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/In­stant_messagin­g#User_base