Adula.57

neznáte nějaký program, který opraví pravopisné chyby v dokumentu ale zdarma?

Odpovědi
McArthur

OpenOffice nebo LibreOffice. V základu sice oprava české gramatiky není, doplněk je ale zdarma přímo na www.openoffice.cz, a to jak pro češtinu, tak pro slovenštinu. Instalace je snadná, stačí 2× kliknout.

Upřesňuji: Chyby samozřejmě neopraví, jen je zvýrazní, stejně jako placený Microsoft Word. Opravit si je budeš muset sama.

JájsemRaibek

No ve wordu F7, ale není to úplně to pravý vořechový

ivzez

Znám jediný spolehlivý „program“, který dokáže
správně opravit chyby v dokumentech ► lidský mozek
(žádný program ani žádný textový editor či procesor
nemá spolehlivou opravu chyb).

Ale zdarma to nebude. Naučit se pravopis stojí
(alespoň některé) dost úsilí.

Lamalam

To žádný program spolehlivě neumí. Např. v tvém dotazu ti chybí čárka za ale a máš trochu divný slovosled celé věty. To neopraví žádný software.