taxio

Neznáte nějaký program, který by fotil z Web kamery?

Nejlepší odpověď
badisko

bandicam..http://www­.stahuj.centrum­.cz/grafika_a_de­sign/zachycova­ni_obrazovky/ban­dicam/?g[hleda­no]=bandicam&g[oz]=1­.8.4.283
Doplňuji:
Bandicam je vysoce kvalitní program na nahrávaní her, zachycování videa, obrázků a všeho, co se děje na obrazovce vašeho monitoru. Můžete nahrávat například v těchto hrách a programech: Minecraft, WOW, MapleStory, iTunes, YouTube, PowerPoint, Excel, Firefox, HDTV, Skype, Java/Flash hry nebo živé streamované vysílání.

Důležité funkce:

nahrávání DirectX/OpenGL,
zachycení obrázku (BMP, PNG, JPG),
podpora MPEG-1, Xvid, MJPEG, MP2, PCM,
možnost zobrazení kontroly FPS (snímků za sekundu).

Přednosti programu Bandicam:

díky kompresi jsou nahrané soubory mnohem menší než vytváří konkurenční programy,
možnost nahrávat více než 24 hodin bez přerušení,
nahrávání videa v rozlišení až 2560×1600,
umístění videa na YouTube bez konverze (720p/1080p),
maximální velikost souboru je neomezená.

Další odpovědi
Bedy

Ve Windows to jde přímo, stačí skočit do Tento počítač-Název webkamery (například Microsoft LifeCam VX-1000) no a v levé liště klikněte na Nový snímek. A je to 🙂 jak prosté 🙂

strapanka

Napriklad:
http://downlo­ad.cnet.com/Web­cam-Video-Capture/3000-13633_4-10671720.html

Ak mas Mac (Apple), tak jednoduchy Photo Booth

Matthew

Pokud jde o program do počítače, tak určitě ten prvotní co se dodává z webkamerou a nebo je dobrý WebCam companion od ArcSoft. Pokud ale stačí i prográmek online, a jsou tam i efekty, tak doporučuji tohle → http://webcam­toy.com/app :)