Curiosity

Neznáte nějaký podobný seriál jako jsou Tudorovci? http://www.tu­dorovci.cz/

Odpovědi
anci

Záleží jaká doba Vás zajímá.O jiném takto podobném seriálu nevím.Můžete ale zkusit ROD BORGIŮ, pokud vás zajímají pletichy tohoto italského rodu.
Co se týče Tudorovců, doporučila bych si o nich něco přečíst , např. super knihu Šest žen Jindřicha VIII, protože zpracování toho seriálu bylo historicky těžce upravené, postavy nepesně vykreslené a upravené tak jak se to hodilo do scénáře.Historicky poměrně dost špatně.Skutečnost byla ale ještě zajímavější.