Neznáte nějaký podobný horor filmům saw a nezvratný osud?

né takové lekačky, jako kruh či 3:15 zemřeš. Něco, kde si může člověk vyhutnat to, jak lidé musí trpět za nějakým účelem :)

Nejlepší odpověď
P.T.

Dobrá úchylka 🙂

Texaský masakr motorovou pilou
Freddy vs. Jason (tam se ale moc netrpí).
Doplňuji:
Ještě jsem si vzpoměl na Japonskou sérii Voodoo: Umění ďábla 1/2. Nebylo to špatné, ale nečekejte kvality např. toho Texaského masakru 🙂

Jinak doporučuju tento dotaz vložit do Diskuze na CSFD.cz (téma „Hledám film“). Do hoďky máte od znalců z čeho vybírat 🙂

Další odpovědi
taxio

Skus Mučedníci sou suprový :)

fablen

Parfém – příběh vraha

i když to není přímo horor, ale spíš drama/thriller, film ve mě zanechal slušný dojem a ženy tam trpí za účelem nalezení správného složení esence parfému 🙂

amelie95

Můžeš zkusit HOSTEL 1,2.Já jsem to osobně neviděla ale každý říká že je to nechutné.Ale nevím.