slad08

Neznáte nějaký pc program?

Který by mohl udělat (rozpohybovat) dané obrázky jako je toto video http://www.you­tube.com/watch?v=a­FU41dj4y-c&feature=related
Doplňuji:
Kameru na natáčení mám.

Nejlepší odpověď
Sůwa

To je kombinovaná technika animace a snímání statických záběrů kamerou. Animace je hodně zdlouhavá práce a je třeba o technice vědět mnohem víc, než se dá tady napsat. Pogramy jsou pro takovou úroveň placené. Dám ti typ, jak si to vyzkoušíš. Vezmi panáčka Igráčka, nebo z Lega a snímej foťákem rozložený pohyb, ale foťák musí být na stativu. Stačilo by stáhnout a nainstalovat program Jasc Animation Shop, je shareware na 30 dní
Tam vložíš postupně všechny fotky a spustíš animaci. Pokud tě to zaujalo, napiš mi na mail a přidám podrobnější postup. Sůwa