Monie

Neznáte nějaký lék na rýmu kromě nosních kapek z lékárny?

Měla jsme obyčejné nachlazení, kašel, rýma apod. a první týden jsem používala na ucpaný nos Nasivin. Po týdnu jsem šla k doktorce která mě předepsala Pamycon (antibiotické kapky do nosu), který už je ale vypotřebovaný. Už tu rýmu mám dva týdny a zlepšuje se to, ale pořád to není v pořádku. Neznáte nějakou „babskou“ radu nebo něco na rýmu, jiné kapky už bych asi brát neměla. A Vincentku beru, ale nejsem si jistá že mi nějak pomůže.

Nejlepší odpověď
anonym

Rýma by už měla odeznít sama. Pokud tomu tak nebude, zašla bych si na alergologii. Měla jsem podobný problém a potom se ukázalo, že nejsem nachlazená, ale že mám alergii.
Vincentka je dobrý nápad, rozhodně neuškodí a mně většinou pomůže.

Další odpovědi
hanny 2

Já bych to už nechala,mělo by to odeznít samo.Sama vidíš,že léčená i neléčená rýma trvá skoro stejně dlouho!

zzzzz

Já mám rýmu skoro celý život, alergickou i tu zimní. Kapky používám minimálně, většinou to nahřeju, např. v horké vaně, nebo soluxem a smrkám a smrkám. Přeji brzké uzdravení.