Adéla Joon

Neznáte nějaký krásny citát který bych si mohla nechat vytetovat

Potřebovala bych nějaký pěkný arabský citát chci si to nechat vytetovat na zapěstí,
Třba český citát by bylo blbé si nechat vytetovat na ruku arabsky ne?
Tak proto arabský citát

Nejlepší odpověď
annas

Musíte si sama vybrat, každému se líbí něco jiného.

Mrkněte do odkazu.

http://orientalni-jazyky.cz/infor­mace/citaty

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

A co latinský? „Mors certa, hora incerta“

http://cs.wiki­quote.org/wiki/La­tinsk%C3%A9_v%C­3%BDroky

Damiana

Arabský neznám. Ale také jsem spíš pro latinský. Třeba Nullo modo. Zvedneš ruku a nemusíš ani mluvit. 🙂

iceT

přátelství je láska bez křídel

Michal Kole

Sousloví, co má často v písních kapela Alkehol: „Jsem vůl !“

Takový názor bude mít převážná část starší generace až tvoje tetování uvidí. A někteří konzervativní zaměstnavatelé tě kvůli němu třeba ani nezaměstnají, samozřejmě si najdou jiný důvod.

meTTax

Osobně jsem přemýšlel o „per aspera ad astra“

anonym

An., ja jsem si take vybrala. U me by nejlepe vynikl rovnou na cele .. :
Mozek je jako padák-pracuje dobře, když je otevřený.

P.S. Ja mam ten padak nejak porad zamotany. Ne a ne se rozevrit. Cekam uz 46 let . ☹ A ja blbka myslela, ze jsem ve skole nedavala pozor. ! A ono je to padakem ! -iv-

annas

Iv, já bych si přála, aby mě padák zanesl někam hodně a hodně daleko, ale za určitou dobu mě opět vrátil zpět …

anonym

An., myslite v zari.. ? 🙂 -iv-

annas

Určitě.

anonym

Tak v tom pripade letime spolu … !

annas

Beru, to jsem ráda, že nebudu sama.!!!

annas

Tazatelka se ptá na arabský citát.