BurTon

Neznáte Nějaký internetový obchod se spodním pradlem pro ženy s vtipnými obrázky???

Chci své holce koupit ke svátku nějaké spodní prádlo aby jí to potešilo a zároven rozesmálo… Potřebnuju nějaký obchod se spodním prádlem s komickými obrázky…Dekuju

Odpovědi
fablen

tak třeba viz odkaz níže – jsou tam obrázky různé. Já občas mívám tanga a kalhotky s nápisem Policie nebo Urna. Nemyslím na sobě, ale ve svém obchodě.

Zdroj: http://www.trnky-brnky.cz/index­.php?stranka=eshop&ka­tegorie=10029