*Пrs.Dαωsoη

Neznáte nějaký hodně dobrý film o sebevraždě, šikaně, depresi,sebepoš­kozování a tak podobně ? Třeba něco jako Cyberbully

Ahoj, hledám nějaký dobrý film o sebevraždě, šikaně, depresi,sebepoš­kozování a tak podobně … třeba něco jako Cyberbully .. :) Neznáte nějaký ? Předem děkuju za odpověď. :)

Nejlepší odpověď
briketka10

já vím jen o filmu Funny games / hltala jsem ho/ dost dobrý psycho !!
http://www.csfd­.cz/film/33745-funny-games/
Doplňuji:
Funny games jsem 2 díl nenašla a ty
další filmy na Ulozto.cz ten est. není
v češtině a ten druhý tam taky není škoda :(

Další odpovědi
RyuzakiKate

Doporučím ti jeden z mých nejoblíbenějších – estonský film Klass
Pak ještě můžeš mrknout na celkem dobrý polský film Sala Samobójcow (Místnost sebevrahů).
Doplňuji:
Briketko, koukala jsem, že ty Funny Games byly pak ještě natočeny znovu, ale s jinými herci. Zvažuju, na který se podívat, tys viděla oba?

briketka10

RyuzakiKate,
viděla jsem jen ten první díl asi bych se na druhý nedívala, když
v něm byli jiní herci to by mě asi neohromili tolik, jako tito..ale
např.v Hostelu mi vůbec pokračování s jinými herci nevadilo vůbec..
tu Místnost a ten Klass najdu je na Ulozto.cz
zkusím se mrknout na recenzi Funny games II ale nevím, jaká bude
mě takový filmy bavěj a když jsou víc a víc psycho..