Mary0202

neznáte nějaký email modelingové agentury? nebo stránku?

Nejlepší odpověď
mokrygorky

Google – modelingové agentury
seta: Je tak hloupá. Podívej se na její všechny otázky..

Další odpovědi
anonym

Ať ti napíšu, poradím, doporučím cokoliv, nezajímá tě to, minule jsem si dala snad hodinovou práci s fotkou, kterou jsem ti chtěla poslat, protože jsi děsně moc potřebovala upravenou fotku photoshopem a nereagovala jsi na to, tak se ti na to už taky můžu akorát vyprdnout. I tohle bych věděla, ale už ti to nebudu psát, protože je to zbytečné. Ty se nadchneš pro věc na chvíli, v tu chvíli ji !děsně nutně" potřebuješ, ale druhý den už po tom ani nevzdechneš, hlavně že zaktivuješ ostatní k vyhledávání toho, cos tak nutně potřebovala a už druhý den na to kašleš. To se týká více věcí, třeba programu na úpravu fotek atd…Tak na to já nemám chuť.

setapouch

Ne. Ale google bude vědět. Jsi tak hloupá nebo líná, že nezkusíš hledat?

ivzez

Znám.
Oboje…