Posspi

Neznáte nějaký dobrý francouzský citát, který by měl souviset se zdravým životním stylem?

Nikde jsem žádný nenašel,a docela by mě zajímalo,jestli vůbec nějaký takový je.

Nejlepší odpověď
Kepler

„Téměř každý člověk umírá na své léky, nikoliv na svoji nemoc.“

  • Molière

„Lékaři předepisují léky, o nichž toho málo vědí – proti nemocím, o nichž vědí ještě míň – lidem, o jejichž stavu nevědí vůbec nic.“

  • Voltaire

„Střídmost je buď láska k vlastnímu zdraví, nebo neschopnost se pořádně najíst.“

  • François de La Rochefoucauld

„Lékař je člověk, kterého platíme, aby vyprávěl hlouposti v pokoji nemocného, než ho příroda vyléčí, nebo než ho léky zabijí.“

  • Molière

„Není dobré zdraví bez dobré kuchyně a není dobré kuchyně bez dobrého vína.“

  • Alphonse Daudet

Zdroj: http://citaty­.net/citaty-o-zdravi/

Další odpovědi
gecco

Znám anglickej…
😉
…„the live dependents on the liver“…
😉
Tak si je neprochlastej… A – až zjistíš, jak se to dělá, užívej si života…
😉