LůcaDůcaPůca

neznáte nějakou stránku nebo přímo hru (aplikaci) na dotykový telefon s rozlišením 240×400?

scháním hry na dotykový telefon s displejem 240×400 bodů a nemůžu najít žádné hry které fungují. všechny jsou buď 240×320 bodů nebo nejsou dotykové. Nemám android. na google a na uložto jsem se dívala jak dávno ale nemohu nic najít. Předem děkuji za odpovědi :)
Doplňuji:
telefon: Nokia asha 311

Nejlepší odpověď
www

Dej do vyhledávače název tvého telefonu, k tomu napiš hry a máš to. Najdeš jak placené, tak free.
Rozlišení je sice důležité, důležitější je však operační systém, na kterém mobil funguje.
Doplňuji:
Tak zadej do Google
Nokia asha 311 hry.
A máš to! Na co ještě čekáš, proč se stále ptáš ??

Další odpovědi
Bedy

Exkluzivně pro Nokia Asha 311 je asi 40 her. Hry a aplikace heldejte výhradně na Nokia obchodu, ne někde přes google.
Odkaz na Nokia obchod: http://store.o­vi.com/ – doporučuji navštívit přímo v mobilu, mylsím, že byste tam měla mít i odkaz v menu na Nokia obchod nebo Stáhnout aplikace.
V Nokia obchodu najdete mraky apliakcí a her na jedný stránce.

race02

Předpokládám, že máte telefon Samsung Star či Star II (jiný telefon s tímto netradičním rozlišením neznám). Jelikož jde o hloupý telefon, fungují na něm aplikace pouze v Javě. Proto by jsem zkusil do Googlu zadat dotaz „hry pro samsung star“ nebo „java hry 240×400“. Mělo by vám to alespoň něco najít. Jinak se můžete podívat na Samsung Apps. Pokud máte jiný mobil, prosím doplňte ho do otázky a já zkusím něco vymyslet.
Doplňuji:
http://store.o­vi.com/#/games

Tw!st

tvůj mobil není zas tak známej na to abys mohla napsat hry na Nokia asha 311. zkus hledat: hry na samsung galaxy s5230 to vyjde na stejno nebo hledej java hry ale počítej s tím že na takový ty starší dotykáče který nemají ani OS nijak dobrý hry neseženeš.