Zvědavý

Neznáte nějakou stránku, kde bych mohl nabízet k prodeji učebnice ze školy??

Už jsem to dával na normální bazary na netu, ale nic. Není na to nějaká zvláštní stránka? díky

Nejlepší odpověď
Hans51

Na gymplu se u nás vždycky koncem školního roku pořádala burza, kde starší studenti prodávali svým mladším spolužákům učebnice. Obdobně to probíhalo i na vysoké (tam je ale snazší prodat učebnice i jinak – např. bazary na internetu, facebookové stránky apod.).

Není-li u Vás na škole nic takového, zkuste se domluvit se spolužáky majícími obdobný problém jako Vy a něco takového uspořádat 😉

Další odpovědi
briketka10

Zkus je dát do antikvariátu ve Tvém městě
nebo do prodejny odborné literatury, kde se
prodávají knihy pro studium a všechna možná
skripta.
Jestli ovšem máš knihy odborné a ne ze základní
školy, tak je vezmou možná jen v tom antikvariátu.

nikolqa.o

Já jsem je prodala přes třídního učitele na střední škole. Dala jsem mu na konci roku seznam odborných učebnic a k nim připsala cenu. On se na začátku školního roku zeptal v příslušném ročníku a zájemců bylo dost (jeden kluk z prváku si vzal všechny učebnice – na celé 4 roky, aby měl po starostech).

Pokud stále studuješ na škole, kam si si učebnice kupoval a už je nepotřebuješ (třeba jsou pro nižší ročník), zeptej se sám v některé třídě, určitě se někdo najde.

postcd

dal bych to na aukro a nastavil automatické opětovné zveřejnění pokud se neprodá, mohlo by to být zdarma. a dát nějakou cenu jako od 49 Kč

jinak suprový portál pro prodej/nákup použitých knih: http://www.da­tabazeknih.cz
už jsem tam pár knih prodal