Avatar uživatele
Zvědavý

Neznáte nějakou stránku, kde bych mohl nabízet k prodeji učebnice ze školy??

Už jsem to dával na normální bazary na netu, ale nic. Není na to nějaká zvláštní stránka? díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, briketka10 před 2968 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hans51

Na gymplu se u nás vždycky koncem školního roku pořádala burza, kde starší studenti prodávali svým mladším spolužákům učebnice. Obdobně to probíhalo i na vysoké (tam je ale snazší prodat učebnice i jinak – např. bazary na internetu, facebookové stránky apod.).

Není-li u Vás na škole nic takového, zkuste se domluvit se spolužáky majícími obdobný problém jako Vy a něco takového uspořádat 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Zkus je dát do antikvariátu ve Tvém městě
nebo do prodejny odborné literatury, kde se
prodávají knihy pro studium a všechna možná
skripta.
Jestli ovšem máš knihy odborné a ne ze základní
školy, tak je vezmou možná jen v tom antikvariátu.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nikolqa.o

Já jsem je prodala přes třídního učitele na střední škole. Dala jsem mu na konci roku seznam odborných učebnic a k nim připsala cenu. On se na začátku školního roku zeptal v příslušném ročníku a zájemců bylo dost (jeden kluk z prváku si vzal všechny učebnice – na celé 4 roky, aby měl po starostech).

Pokud stále studuješ na škole, kam si si učebnice kupoval a už je nepotřebuješ (třeba jsou pro nižší ročník), zeptej se sám v některé třídě, určitě se někdo najde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

dal bych to na aukro a nastavil automatické opětovné zveřejnění pokud se neprodá, mohlo by to být zdarma. a dát nějakou cenu jako od 49 Kč

jinak suprový portál pro prodej/nákup použitých knih: http://www.da­tabazeknih.cz
už jsem tam pár knih prodal

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek