dgfdgf

neznáte nějakou romantickou písničku s hodně romantickou melodií, né jenom romantickým textem?

Doplňuji:
já myslel s hodně romantickou melodií jako je třeba with or without you od U2

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakou-znate-nejkrasnejsi-nejromantictejsi-pisnicku
Doplňuji:
Madrugada – Majesty [Official Music Video] [2002]
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=LE9AuZ35_AY
James Bay – Let It Go
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=GsPq9mzFNGY

Další odpovědi
Lamalam

Ano, znám.

JájsemRaibek

Pro někoho může být romantická ta a pro někoho jiná. Těžko takto radit. Co třeba Enrique Iglesias, ten má pěkné.

bolak

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=8FRFxWckY­E0

setapouch

Ad doplnění: třeba mně ta písnička vůbec nepřijde romantická, považuju ji za (možná) dobře odvedené řemeslo, ale ne romantiku. Takže jak říká JájsemRaibek, je to subjektivní.

bolak

Ta moje je smutně-romantická, hlavně tím příběhem v pozadí, málokdo vůbec ví, že Eben má nějakou manželku.

setapouch

A není to spíš dobré než smutné? Očekával bych, že známá by byla ve dvou případech: kdyby chtěla být známá (využila by známého manžela) a kdyby měli v manželství nějaký problém (bulvár).

Ani já jsem to nevěděl a myslím, že jim je to jedno :)

bolak

Tím příběhem v pozadí myslím tu věc, která se jí stala. Já jsem o „tom“ příběhu četl zrovna ve chvíli, kdy jsem poprvé poslouchal tu písničku, a z toho textu až mrazilo v zádech, protože ta mozková příhoda se jí stala záhy poté co natočili ten klip, a v době kdy to nejspíš hráli v rádiích (Tichá, tichá, naše domácnost je tichá..u nás se nekřičí, u nás se nespílá,
u nás je zvláštní idyla…), tak ona ležela ochrnutá v komatu na hadicích a nebylo jistý jestli se kdy probere. Ještě krátce před tím jí umřelo dítě a v době kdy se pak probrala z komatu, tak už žádný dítě už mít nemohla, a Eben tím pádem taky ne, když se rozhodl s ní zůstat. Nehledě na to že se to stalo ve chvíli kdy se naplno rozjížděla její herecká kariéra, takže proto mi to připadá smutné než dobré, dobré by to podle mě bylo, kdyby se jí to nestalo..

setapouch

Aha…