Lauren604

Neznáte nějakou multiplayer hru s koňmi??

Hledám hru s koňmi kterou si např. stáhnu a budu hrát s ostatními hráči ;)

Odpovědi
vivatisCZ

Jistě, třeba Minecraf tam máš koně. Jinak možná ti pomůže tohle :) http://virtual­horsegames.net/hor­se-games/multiplayer

Laurenka604

vivatisCZ díky ;)

Nevím, Poraď

Jestli máš ráda koně, a všechno okolo nich, tak mohu doporučit www.howrse.cz, tam mas aukce koni, staje, eventy s konmi, hrebelcovani a jezdeni na projížďky atd..

kikusta92

Star stable

Jakonka08

Můžeš zkusit Star Stable vybereš si koně na kterém jezdíš cvičíš ho a plníš úkoly.