misus

neznáte nějakou komedii u které se smějete od začátku do konce??? díky

Nejlepší odpověď
anonym

Na komedie se nedívám a pokud náhodou si řeknu, že nějakou zhlédnu, tak mě jen tak něco nerozesměje.
Doplňuji:
Nejraději se směju životem, který je veselejší než filmová komedie. Ale jinak si myslím, že by svůj účel mohla splnit nějaká bláznivá i stará česká komedie.

Další odpovědi
Kohut57

„Drž hubu“ , Gerarde Depardeieu a Jean Reno

Damiana

Miluji komedie – hlavně francouzské a staré české. Takže doporučuji Zvíře a Muže z Acapulca (J. P. Belmondo) a Pane, vy jste vdova! Zaručené. 🙂

sevos

Nástrahy velkoměsta

SonsyMite

Johny English 1/2

anonym

Přímý přenos z poslanecké sněmovny!

terry

Co připadá k smíchu mně, nemusí být směšné pro tebe.
Tady nemůžeme vědět, jaký druh humoru se ti líbí.

vaiko

Návštěvníci 1.

Dračice

prci ,prci prcičky