Majnkraftik

Neznáte nějakou hru se SlowMotion?

Prostě jako je max pain atd… třeba 2d s fizikou…

Nejlepší odpověď
Hohny

Jestli si nehrál hru Enter the matrix, tak tam si se slowmotion vyhraješ, ale zase tě musí bavit ta tématika hry a dále mě střílečka z první osoby s názvem Timeshift, není to přímo slowmotion, ale můžes pro okolí pauzovat čas, přetáčet tam a zpět a sám se pohybovat v reálném čase, takže je to něco podobného. A ještě jestli můžu poradit, „Fyzika“ se píše takto :)

Další odpovědi
huxa

el matador ;) výborná hra, staršího vydání, ale neni zase až tak stará a v klidu se vyrovná grafikou call of duty 2, s tím, že jsou tam novější zbraně a zahraješ si za poldu, který „loví“ zločince