Lamička

Neznáte nějakou hru pro 8 letého kluka ? prosím poraďte mi

Něco ne moc složitého a ať to je na starší počítač :D Děkuji děkuji
Doplňuji:
hm to je tak chytré že si mám jít opakovat učivo :D:D ale kdybych už nevyšel školu před 10 lety tak by to možná šlo nemyslíte ? sháním to pro kamarádova synka .D

Nejlepší odpověď
Fun1k

Nevím, jaké má ten počítač parametry, ale něco ze série LEGO her by bylo ideální. Dobré jsou například LEGO Indiana Jones, LEGO Star Wars, LEGO Piráti z Karibiku a LEGO Harry Potter. Nejsou násilné (pokud mezi násilí nepočítáte poletující LEGO kostičky), jsou i pro více hráčů na jedné klávesnici, jsou roztomilé (LEGO!!! Děti zbožnují LEGO!), je tam spousta vtípků a není to jen pro děti, takže si to s chutí může zahrát i za deset let.
Spíše než o boj s LEGO nepřáteli je to o sbírání LEGO kostek, zábava zaručena!

Zdroj: http://xzone.cz/hle­dat.php3?sear­ch=lego&x=38&y=12

Další odpovědi
Michal Kole

Jak je ten PC moc starý ? MS DOS a Windows 3.10 ?

Místo her si opakuj učivo na zítra nebo si stáhni nějaký dokument z produkci britské BBC nebo National Geoografic

Pardon, ale stejně raději ať se synek učí, bez vzdělání skončí na úřade práce