Janča169

Neznáte nějakou hru?

Neznáte nějakou online hru kterou můžu hrát pořád.Něco jako je www.horwse.cz.Můžu se tam starat o zvíře (jakékoliv).Děkuju

Odpovědi
masakrmen

No jestli máš facebook tak tam se dá hrát Happy Pets (a ještě něco teď nevím). No a jestli nemáš facebook, tak mě napadá ještě Zoomumba.cz tam máš vlastní zoo a stavíš výběhy, v nich máš zvířátka a musíš je krmit, hrát si s nimi apod. Jestli to budeš hrát, doporučil bych si udělat tutorial který ti naskočí na začátku hry.

Deli

www.farmerama.cz

Je to o farmaření, plodiny, chlívky, stromy, obchoduje se na trhu, je to super 🙂
Hraju to s dcerou už přes půl roku.

MilenaS

Není lepší živé zvíře?
Nedovedu si představit, že mi zapípá počítač, že je čas krmení nebo něco podobného. No tak mi chcípne hlady, budu hrát od začátku novou hru, brrrrrr!
Jistě je lepší se se zvířátkem pomazlit. I pro alergiky jsou dnes možnosti od rybiček a želviček po psíka bez srsti.

zuzka2121

a jaká že je ta stránka, mně to nejde spustit