Putra

Neznáte nějakou ,,babskou radu" na bělění zubů?

Doplňuji:
*hanulka11: Dekuju za radu, me kuracce, hodici se :) Ale trosku me to desi, popel z cigaret, ale budu tomu verit a zkusim :)

Nejlepší odpověď
Damiana

Už jsem to tu kdysi psala – jedlá soda. Je to spolehlivé a bezpečné. Tak jednou za deset dní si navlči kartáček, „namoč“ ho do sáčku se sodou za pár kaček a jemně, ale pečlivě vyčisti tesáky. Efekt zaručen.

Další odpovědi
hanulka11

Znám, ale není chutná – na kartáček dej popel z cigaret a drbej si zuby – uvidíš jaké budou

badisko

beleni zubu toto zadej do vyhledavace na teto strance ..nachzi se na prave strane a uvidis ze tato otazka se ti resila mockrat…

briketka10

citrónovou šťávou a jak píše hanulka je to
nechutný, ale pomáhá sice to nedělám mě
stačí ta šťáva na kousek vaty ☺

venkovan

Kutilská bruska – třeba Dremel – kvalitní leštící kotouček a zuby budou do běla.
A nebo do běla bude ten, co to zkusí a vybrousí si zub až na nervy či si zničí sklovinu.

Sůwa

Potvrzuji, co napsala Damiana – vyzkoušeno, funguje to 🙂

Damiana

To jsem ráda:-)