Mary0202

neznáte nějakou applikaci kde můžete oříznout kruh?

Nejlepší odpověď
gecco

Známe, nejednu…
😁

Výborná je ocaska, aspoň tu se nauč používat…
😁

Další odpovědi
SickBreed

To je dost nejistě formulovaná otázka. Pokud chceš uložit obrázek na kterém bude kruh a jeho pozadí bude průhledné, nebo něco na tento způsob, použij photoshop, nebo free variantu gimp. Pokud tím myslíš něco jiného, tak to konkretizuj.

lexx

to myslíš na počítači nebo kruh materiálu (papír, dřevo, plech…) ?

anonym

Skoro vše je možné,kruh proč ořezávat,vždyť můžeš použít něco jiného,pokud kruh nechceš zachovat.
https://suppor­t.office.com/cs-cz/article/Vlo%C5%B­Een%C3%AD-obr%C3%A1zku-do-automatick%C3%A9ho-tvaru-7bb2abbb-561f-4f40-9762-d86df823d305?­omkt=cs-CZ&ui=cs-CZ&rs=cs-CZ&ad=CZ