Neznáte nějakej dobrej film jako je Kurz sebeovládání, Agent v sukni-1,2,3, Mezi námi děvčaty, Královna ročníku.. ?

Dobrý den, prosím neznáte nějakej dobrej film jako je například: Klik-život na dálkové ovládání, Kurz sebeovládání, Agent v sukni-1,2,3, Mezi námi děvčaty, Královna ročníku, Super náhradník, Bravo girls, Žabák k zulíbání, Italské prázdniny, Drž hubu, VÁLKA NEVĚST, Zatím spolu-zatím živi, Cesta na tajuplný ostrov, Cesta do středu země, Jen trochu štěstí, Matylda, 12 do tucty 1,2, Královna střední školy, Puberťačka, atd…
Vypsala jsem vám sem pár filmů, které se mi líbí a baví mě, aby jste podle mého ,,vkusu" mi dokázali poradit filmy, děkuji :)

Dodatek: Berte prosím v úvahu, že je mi 14 let, proto prosím jen o navrhy slušných filmů. Děkuji…

Nejlepší odpověď
Pájo

Pokud si do vyhledávače ČSFD zadáš nějaký ze svých oblíbených filmů, jako např. http://www.csfd­.cz/film/215201-klik-zivot-na-dalkove-ovladani/ …v pravém sloupci pod hodnocením níže nalezneš odstavec „Podobné“ …tam se porozhlédni ;)