Lucule13

neznáte nějaké (víc dobré stránky na cvičení štěňát a psů ?

Nejlepší odpověď
ARIS

Cvičit štěně podle knihy není to nejoptimálnější. Nejlépe je, navštívit nějaký kynologický cvičák. Určitě jich v okolí najdete několik. vybrat ten kde se štěňatům věnují. Záleží jak je psík socializován, co umí, co jej chcete naučit … Metod je hodně, záleží která je právě ta vhodná pro toho vašeho hafíka 🙂

Další odpovědi
samicek333

http://www.vyc­vikpsa.cz/

Tyhle stránky doporučuji už podruhé, měla jsem problém s výcvikem a tam mi pomohli(napište jim email). Ale jako jiní myslím, že lepší by byl nějaký cvičák, nějaká psí škola, my to zkusily a oni nám pomohli se rozhodnout, co dělat dál atd…