e1232851@trb

Neznáte nějaké účinné cviky jak zhubnout břicho ?

Odpovědi
Baromut

Cvičením ho jen posílíš… Nezhubneš. A hubnout jen jedna část těla nejde ;) Cvičení je jen 30% úspěchu, 70% je strava. Takže uprav jídelníček

lukas1912

tadi si určitě neco vibereš http://search­.seznam.cz/?q=jak+z­hubnout+bricho+&sou­rceid=szn-HP&oq=&aq=-1&thru=&su=e

da ny

Ano, neznám (nevhodně položená otázka ;))!
Jen ty chronicky známé na posílení a zpevnění břišního korzetu.
Více jak 25 let 3 cviky z časopisu, doporučené Olgou Šípkovou, z doby kdy začínala cvičit (byla tam vyfocená jako „boubelka“). Ke cvičení se dostala prý až díky svému manželovi…

HonzikPernik

BĚH, KOLO

anonym

Lukáši probohaaaaaaa :-O

annas

Samba. Nejen „probohaaaaaa“, ale pro všechny svaté. :))