pn65

Neznáte nějaké prověřené portály– čínské schopy na internetu?

Děkuji

Odpovědi
gecco

Osobně (a i známými) ověřeno – http://www.ali­express.com/
Ale bacha – to není e-shop tak, jak ono slovo, zřejmě, vnímáš – jde o portál sdružující prodejce (něco, jako Aukro) a tedy za chování obchodníků ´ručí´ jen do jisté míry a za jejich zboží vůbec.
😉
Takže si počti ještě i hodnocení jednotlivých prodejců (číňani jsou na negativní hodnocení hodně citliví – jeden, kterému jsem je udělil, mi za jeho ´stažení´ nabízel ´leccos´) a vyhni se podezřelým (příliš levným) nabídkám.