devi344

Neznáte nějaké knihy o učení ?

Jak se učit na zkoušky atd.

Odpovědi
anonym

Ježiš........ jak o tom chceš napsat knížku? To by se vlezlo na 2 stránky a dál by se němělo o čem psát....... přemýšlej trošku, at ti poradí nějakej dospělej, rodiče, učitelé a tak ...........

mosoj

Vladimír Iljič Lenin alias Voloďa : Napsal Učit se , učit se , učit se .
Myslím že tím vystihl vše.

vitrepka

Čau, knížku neznám, ale tady je video s tipy, jak se učit tak, aby ti v hlavě něco z toho zůstalo :)

https://www.y­outu.be/watch?v=a­TAStjnJNuk&list