Bezradná

Neznáte nějaké firmy, které by daly sponzorský dar na maturitní ples? Děkuji

Nejlepší odpověď
Kelt

Domluvte se ve třídě, obejděte ty firmy a zeptejte se tam. Pak jim samozřejmě poděkujte veřejně, na tom plese. Zeptejte se rodičů, kteří pracují v nějaké takové firmě.

Další odpovědi
dejavu

Musíte je obeslat všechny v okolí, nestyďte se + spolužáci aby oslovili rodiče, jestli by jejich zaměstnavatelé nepustili chlup, pokud mají bohatou firmu.

quentos

Neznáme, protože nevíme, odkud jste. Oslovit je musíte osobně, „jen tak“ někomu něco nepošlou, když nevědí pořádně komu a kam…

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.