Scratchy07

Neznáte nějaké filmy tohoto typu ??

Nějaké filmy o střední, lásce, problémech… pro puberťáky. Např. Divoška, On je fakt boží, Dívčí parta, Dívčí války, Protivný, sprostý holky 2.
(Ale aby nebyly starý např. Královna ročníku, Zpověď královny střední školy…)

Odpovědi
Beer4Real

Pusť si film LOL. Originál je z francie (2008), pak to samé se stejným příběhem předělali amíci v roce 2012 a prdli tam Miley a Demi :)

kablik

Vhttp://www.fdb­.cz/katalog-filmy/zanry/36-western/epište odpověď…