Queen.Katy

Neznáte nějaké dobré Halloweenské hry pro děti?

Bude jich maximálně 10, věk od 9 do 13 let. Děkuju předem

Odpovědi
EmilyPirtle

Hledání sladkostí. Když jsou děti zaneprázdnění například dloubáním dýně nebo jinou činností schováte v bytě/ v domě/ na zahradě sladkosti nebo jiné pamlsky ( sušené ovoce nebo tak záleží na vás) a poté jim řeknete kde asi mají pamlsky hledat a vyšlete je na misi.

vivatisCZ

Pokud máte k dispozici zahradu tak určitě udělat pár dýní a večer je zapálit a dát na zahradu. Potom třeba hledání sladkostí a nebo taková halloweenská stezka odvahy. Pak třeba i staré a klasické lovení jablka v sudu pusou.